Wpis

sobota, 04 kwietnia 2015

Strach przez wysokością, a praca

Ja osobiście przyznam, że mam lęk wysokości. Mimo iż jest on w moim przypadku średni, spokojnie potrafię skoczyć z 13 metrów, czy przejść park linowy na najwyższym metrze. Moim zdaniem moja największa wada, to wyobraźnia, która jest czasami zbyt wielka. Tym samym wywołuje u siebie element strachu, który owszem motywuje, ale również paraliżuje. Czy przez przypadek takowe osoby jak ja mogą pełnić pracę na wysokościach? Normalnie nie Normalnie wręcz powiedziałbym, że nikt by się tam nie pchał. Przecież jest tylke innych osób, które mogą to wykonać.

Nie mówiąc już o tym ile szkoleń trzeba przejść i ile to lat ćwiczeń. Spokojnie znudzi się to wielu z nas. Tak więc nie jest to dobry sposób na szukanie adrenaliny. Lepiej już jechać samochodem i nie dać się na jakieś wysokości wprowadzić. Ale gdy musimy... Inaczej jest jak mamy wybór, a kiedy musimy. Tak to wszystko wygląda, że tak naprawdę w takich sytuacjach jeśli to nasza jedyna życiowa opcja to musimy się z faktem lekkiego strachu poradzić i powoli przyzwyczajać się do wysokości, które przecież nie są aż takie strasznie. Istnieją metody aby ułatwić sobie wykonanie pewnych prac na wysokości. Wynajem podnośników koszowych umożliwia najem takiego urządzenia.

zwyżka kraków wynajem

Po prostu trzeba być dobrze zabezpieczonym wykonując prace na wysokości.

Jak wiemy zabezpieczenia robią teraz coraz lepsze tak więc ja na miejscu próbujących sobie znaleźć takową pracę z lekkim lękiem się uspokoił. Przecież to w sumie to samo co praca pod ziemią? Albo na ziemi ? De facto ryzyko wypadku jest porównywalne, a nie jest to jakaś straszna praca. Tak więc mam nadzieję, że już wiecie co czynić.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
budowaxx
Czas publikacji:
sobota, 04 kwietnia 2015 10:24

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • jungler432 napisał(a) komentarz datowany na 2017/11/15 08:20:21:

    Cleenpol (www.sprzatanieobiektow.com/) to sprawdzeni fachowcy z branży utrzymania czystości. Bardzo im ufam i nigdy mnie nie zawiedli.

  • jungler432 napisał(a) komentarz datowany na 2017/11/16 10:52:44:

    Sprzątanie Deluxe (www.sprzataniedeluxe.pl/) to sprawdzeni fachowcy z branży utrzymania czystości. Bardzo im ufam i nigdy mnie nie zawiedli.

  • jungler432 napisał(a) komentarz datowany na 2017/11/16 11:55:30:

    Nomal (www.nomal.waw.pl/) to sprawdzeni fachowcy z branży utrzymania czystości. Bardzo im ufam i nigdy mnie nie zawiedli.

Dodaj komentarz